Jesteśmy firmą pogrzebową o długiej tradycji, która ponad wszystko stawia zadowolenie i wewnętrzny spokój Klienta. Wiemy, jak trudno jest zajmować się organizacją pogrzebu kogoś, kto był nam bardzo bliski. Zapewniamy więc usługi pogrzebowe o najwyższym standardzie. W naszej ofercie znajdą Państwo wszystko, co niezbędne do zaplanowania uroczystej ceremonii w pięknej oprawie. Jeśli pogrzeb ma się odbyć w mieście Jastrzębie – Zdrój, służymy fachową pomocą na każdym etapie organizacji. Uroczystość zostanie przygotowana rzetelnie i bez pośpiechu, jak przystało na pogrzeb, powierzony profesjonalnemu zakładowi.

ZAKŁAD POGRZEBOWY „PODLEŚNY” oferuje usługi na terenie Świerklan jak i całego kraju. W państwa imieniu załatwimy za was wszystkie sprawy urzędowe.

Całodobowy przewóz osób zmarłych

Zapewniamy całodobowy transport zwłok z domu, szpitala lub innego miejsca, wskazanego przez Klienta. Jesteśmy do Państwa dyspozycji o każdej porze, przez siedem dni w tygodniu. Od razu po odebraniu zgłoszenia, wyjeżdżamy odebrać ciało i przewozimy je do własnej chłodni, przystosowanej do przechowywania zwłok.

Realizacja formalności pogrzebowych

W imieniu naszych Klientów zajmujemy się przygotowaniem zasiłku pogrzebowego i aktu zgonu. Jeśli jest taka możliwość, wszelkie formalności pogrzebowe załatwiamy jeszcze przy odbiorze zwłok. Nasi Klienci nie muszą martwić się dokumentami – to my dbamy o kłopotliwe sprawy urzędowe.

Sprzedaż trumien i urn

Usługa ceremonii pogrzebowych

Przewozy krajowe i zagraniczne

Własna chłodnia dla zmarłych

Nasze Centrum jest wyposażone w profesjonalną, nowoczesną chłodnię do przechowywania zwłok. Tu trafia ciało zmarłego bezpośrednio po jego odebraniu. W chłodni panuje temperatura do 2 do 4°C, dzięki czemu postęp rozkładu zostaje spowolniony. Tym sposobem zwłoki utrzymują nienaganny stan do czasu pochówku.

Obsługa kremacji

Klepsydry

Oprawa muzyczna pogrzebu

Współpracujemy z muzykami, specjalizującymi się w oprawie muzycznej pogrzebów. Wzruszająca muzyka podczas mszy i pochówku uczyni ceremonię niezapomnianą. Jeżeli takie będzie Państwa życzenie, zatrudnimy zawodowego skrzypka, trębacza lub orkiestrę. Odpowiednia muzyka podkreśli emocjonującą atmosferę, towarzyszącą ostatniemu pożegnaniu bliskiej osoby.

Oprawa florystyczna pogrzebu

W ramach organizacji ceremonii pogrzebowej zapewniamy wieńce oraz wiązanki, zgodne z oczekiwaniami Klientów. Nasza oferta obejmuje pełną oprawę kwiatową, w tym wiązanki na trumnę i urnę. Pozostajemy w stałym kontakcie z zaufaną pracownią florystyczną, która wykonuje tradycyjne wieńce, a także oryginalne kompozycje z żywych i sztucznych kwiatów.

Ubieranie ciał osób zmarłych

Zajmujemy się starannym przygotowaniem zwłok do pogrzebu. Wśród usług, które świadczymy, znajdą Państwo mycie oraz ubierania zmarłych. Jeśli rodzina nie dostarczy odzieży i dodatków, nasz zakład służy fachową pomocą w wyborze odzieży funeralnej. Wszystkie czynności wykonujemy rzetelnie, zachowując godność należną zmarłemu.

Tabliczki i inne akcesoria funeralne

Nasza firma posiada w sprzedaży metalowe tabliczki pogrzebowe do montowania na krzyżu, trumnie lub urnie. Oferujemy również nekrologi, czyli klepsydry z religijnym motywem. Przygotowujemy estetyczne i trwałe tabliczki nagrobne, odporne na warunki atmosferyczne.

Zapewniamy kompleksowe usługi pogrzebowe.
Mogą Państwo liczyć na nasze wsparcie w najtrudniejszych chwilach

Każdy pogrzeb wymaga stosownej oprawy. Nie sposób się o nią zatroszczyć, kiedy serce przepełniają smutek i żal. Oferujemy Państwu usługi pogrzebowe, które zdejmą z Was ciężar, związany z przygotowaniem pochówku. Jastrzębie – Zdrój oraz okoliczne miejscowości to główne obszary, na terenie których zapewniamy całodobowy przewóz zmarłych do własnej chłodni. Zajmujemy się odbiorem zwłok, pomagamy w wyborze trumny bądź urny, wykonujemy kosmetykę pośmiertną, kupujemy kwiaty. Słowem: szykujemy pogrzeb, dostosowany do oczekiwań Klienta. Umożliwiamy także bezgotówkowe rozliczenie pogrzebu – wówczas całkowity koszt usług jest pobierany z zasiłku – bez dodatkowych opłat czy prowizji. Nasze usługi pogrzebowe obejmują również realizację formalności, co pozwoli Państwu skupić się wyłącznie na spokojnym odbywaniu żałoby.

Opinie